پیام فرماندار محترم شهرستان رامسر به مناسبت هفته بهزیستی

سازمان بهزیستی با اهداف متعالی و انسانی وامدادرسانی به نیازمندان جامعه ، در جهت تحکیم حفظ کیان خانواده های آسیب دیده و آسیب پذیر ، اصلاح آسیب دیدگان اجتماعی ، نگهداری و مراقبت و توانبخشی معلولان ، توسعه پژوهش های کاربردی برای پیشگیری از معلولیت ها و آسیب های اجتماعی و خدمات رسانی و حمایت از اقشار محروم و آسیب پذیر تشکیل و در این مسیر انسانی، گام های بسیار ارزشمندی برداشته است و قطعا تحقق اهداف سازمانی این نهاد توانسته به کاهش آلام دردمندان و تحکیم بنیان خانواده ها کمک نماید.

بدون تردید همه کسانی که در این سازمان تلاشگر و امدادرسان خدمت می نمایند باتوجه به اهداف متعالی انسانی و جلوه های نوعدوستی مشمول عنایات حق تعالی و دعای خیر خانواده های تحت پوشش قرار خواهند گرفت.

اینجانب فرا رسیدن هفته بهزیستی را به ریاست و کارکنان این نهاد تبریک و تهنیت عرض نموده و سلامتی و توفیق روز افزون را از خداوند مهربان برایشان آرزومندم .

شهرستان رامسر نیز در تمام زمینه ها بهره مند از مشارکت خیران عزیز بوده و همت متعالی شان در مشارکت برنامه های بهزیستی جلوه گری دارد اشک ها و لبخندها،ترجمان این مسیر برای امدادگران ،خیران و کارکنان خدوم است .

بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش زیک گوهرند

چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

محمد آزاد
فرماندار شهرستان رامسر

روابط عمومی فرمانداری شهرستان رامسر

دیدگاهی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *